Motivointitiimin tehtävänkuvaus

Syksyn 2019 tiimipalaverit:

ti 12.11. klo 9.00-11.00,  Vuolle, Nahkatehtaankatu 2, 2. krs Cafe Vuolle, neuvottelu
ti 21.1.2020 klo 9.00-11.00 Vuolle, 2. krs Olohuone

Motivointitiimi on vapaaehtoistoiminnan koulutuksen ja edunvalvonnan asiantuntijatyöryhmä. Ideoi ja kehittää sekä vapaaehtoisille, että vapaaehtoistoimintaa koordinoiville monipuolista koulutusta, valmennusta ja virkistävää toimintaa. Kehittää oppilaitosyhteistyötä.

 

Tiimin jäsenet:

 

Salme Kinnunen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, salme.kinnunen@evl.fi

Saila Luukkonen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, saila.luukkonen@evl.fi

Minna Kaltio Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, minna.kaltio@osmy.fi

Marja Heikkinen Oulun seudun omaishoitajat ry, marja.heikkinen@osol.fi

Päivi Heikkilä Hyvän mielen talo ry, paivi.heikkila@hyvanmielentalo.fi

Sanna Kalajanniska Huoma ry, sanna.kalajanniska@huoma.fi

Taina Rajanen Takuu-Säätiö, taina.rajanen@takuu-saatio.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis, lotta.pakanen@ok-sivis.fi

Pirjo Honkanen Vuolle Setlementti ry, pirjo.honkanen@vuolleoulu.fi

Ulla Sauvola Kynnys ry SAMAT-toiminta, ulla.sauvola@samat.kynnys.fi

Oulun vastaanottokeskusten tukiyhdistys ry, info@tukiyhdistys.fi

Teija Karisaari-Kittilä, Pohjois-Pohjanmaan sosiaali- ja terveysturvayhdistys ry, ppjane@kumppanuuskeskus.fi

Raija Lohilahti Oulun ensi- ja turvakoti ry, oulunmieskaverit@oetk.fi


Muokattu viimeksi: 11.11.2019