Motivointitiimin tehtävänkuvaus

Kevään 2019 tiimipalaverit:

tiistai  26.2. klo 9.00-11.00  ja 9.4.2019 klo 9.00-11.00, Vuolle  Nahkatehtaankatu 2, 2.krs

Motivointitiimi on vapaaehtoistoiminnan koulutuksen ja edunvalvonnan asiantuntijatyöryhmä. Ideoi ja kehittää sekä vapaaehtoisille, että vapaaehtoistoimintaa koordinoiville monipuolista koulutusta, valmennusta ja virkistävää toimintaa. Kehittää oppilaitosyhteistyötä.

 

Tiimin jäsenet:

 

Salme Kinnunen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, salme.kinnunen@evl.fi

Saila Luukkonen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, saila.luukkonen@evl.fi

Minna Kaltio Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, minna.kaltio@osmy.fi

Marja Heikkinen Oulun seudun omaishoitajat ry, marja.heikkinen@osol.fi

Matti Svala Meritulli-Heinäpään Asukasyhdistys ry, matti.svala@katoppa.fi

Susanna Niemelä vapaaehtoinen, saphira0@gmail.com

Jenni Tulppo Hyvän mielen talo ry, jenni.tulppo@hyvanmielentalo.fi

Leena Turunen vapaaehtoinen, marjaleena.turunen6@gmail.com

Sanna Kalajanniska Huoma ry, sanna.kalajanniska@huoma.fi

Taina Rajanen Takuu-Säätiö, taina.rajanen@takuu-saatio.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis, lotta.pakanen@ok-sivis.fi


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Muokattu viimeksi: 13.11.2018