Motivointitiimin tehtävänkuvaus

Syksyn 2019 tiimipalaverit:
ti  3.9. klo 9.00-11.00, Vuolle, Nahkatehtaankatu 2, 2. krs olohuone
ti 12.11. klo 9.00-11.00,  Vuolle, Nahkatehtaankatu 2, 2. krs Cafe Vuolle, neuvottelu

Motivointitiimi on vapaaehtoistoiminnan koulutuksen ja edunvalvonnan asiantuntijatyöryhmä. Ideoi ja kehittää sekä vapaaehtoisille, että vapaaehtoistoimintaa koordinoiville monipuolista koulutusta, valmennusta ja virkistävää toimintaa. Kehittää oppilaitosyhteistyötä.

 

Tiimin jäsenet:

 

Salme Kinnunen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, salme.kinnunen@evl.fi

Saila Luukkonen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, saila.luukkonen@evl.fi

Minna Kaltio Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, minna.kaltio@osmy.fi

Marja Heikkinen Oulun seudun omaishoitajat ry, marja.heikkinen@osol.fi

Meritulli-Heinäpään Asukasyhdistys ry

Susanna Niemelä vapaaehtoinen, saphira0@gmail.com

Jenni Tulppo Hyvän mielen talo ry, jenni.tulppo@hyvanmielentalo.fi

Leena Turunen vapaaehtoinen, marjaleena.turunen6@gmail.com

Sanna Kalajanniska Huoma ry, sanna.kalajanniska@huoma.fi

Taina Rajanen Takuu-Säätiö, taina.rajanen@takuu-saatio.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis, lotta.pakanen@ok-sivis.fi


Muokattu viimeksi: 13.06.2019