Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Sovitut imagotiimin kokoontumiset:

Seuraava kokous pidetään maaliskuussa. Tiimiläisille on lähetty postia ajan sopimiseksi.
Kutsut ja osallistumislinkki lähetetään kaikille tiimin jäsenille sähköpostitse. 

 

Tiimin jäsenet:

Raija Lohilahti  Oulun ensi- ja turvakoti ry  oulunmieskaverit@oetk.fi

Tuija Lehtola  Vuolle Setlementti ry tuija.lehtola@vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Paula Ylikulju Oulun Seudun Muistiyhdistys ry paula.ylikulju@osmy.fi

Riikka Kesonen Punainen Risti, Oulun piiri riikka.kesonen@redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry lassi.kangasluoma@nuortenystavat.fi

Ebba Kastikainen Nuorten Ystävät ry ebba.kastikainen@nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi minna.ollanketo@keliakialiitto.fi

Anneli Nieminen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, anneli.nieminen@evl.fi

Tuula Karvonen ODL tuula.karvonen@odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis lotta.pakanen@ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus  maija.kylmaniemi@oulunkriisikeskus.fi

Minna Lassila ja Annukka Oksman-Hiukka VARES/Vuolle Setlementti ry  vares@vuolleoulu.fi

 

 



Muokattu viimeksi: 01.03.2021