Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Sovitut imagotiimin kokoontumiset:

ke 22.1.2020 klo 9.00-11.00, Vuolle Nahkatehtaankatu 2, 2. krs Olohuone

ke 25.3. klo 9.00-11.00, Vuolle

 

Tiimin jäsenet:

Raija Lohilahti  Oulun ensi- ja turvakoti ry  oulunmieskaverit(at)oetk.fi

Pirjo Honkanen Vuolle Setlementti ry, pirjo.honkanen(at)vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone(at)gmail.com

Heidi Similä Mäntykoti ry heidi.simila(at)mantykoti.fi

Riikka Kesonen Punainen Risti, Oulun piiri riikka.kesonen(at)redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma(at)nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo Nuorten Ystävät ry, riitta.alatalo(at)nuortenystavat.fi

Nuorten Ystävät ry

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, minna.ollanketo(at)keliakialiitto.fi

Anneli Nieminen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, anneli.nieminen(at)evl.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen(at)huoma.fi

Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry

Tuula Karvonen ODL, tuula.karvonen(at)odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis , lotta.pakanen(at)ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus,  maija.kylmaniemi(at)oulunkriisikeskus.fi

Sanna Perälä Vuolle Setlementti ry ,sanna.perala(at)vuolleoulu.fi

Oulun vastaanottokeskuksen tukiyhdistys ry, info(at)tukiyhdistys.fi

Paula Ylikulju, Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, paula.ylikulju(at)osmy.fi


Muokattu viimeksi: 14.01.2020