Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Seuraava imagotiimin kokoontuminen:

keskiviikko 4.9. klo 9.00-11.00 Vuolle, Nahkatehtaankatu 2, 2. krs olohuone

 

Tiimin jäsenet:

Raija Lohilahti  Oulun ensi- ja turvakoti ry  oulunmieskaverit(at)oetk.fi

Virve Ahola Vuolle Setlementti ry, virve.ahola(at)vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone(at)gmail.com

Kristiina Kangas Punainen Risti, Oulun piiri, kristiina.kangas(at)redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma(at)nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo Nuorten Ystävät ry, riitta.alatalo(at)nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, Minnaleena.ollanketo(at)keliakialiitto.fi

Johanna Kerola Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, johanna.kerola(at)evl.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen(at)huoma.fi

Pohjanmaan Partiolaiset

Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry

Tanja Tanhua ODL, tanja.tanhua(at)odl.fi
Tuula Karvonen tuula.karvonen(at)odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis  lotta.pakanen(at)ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus  maija.kylmaniemi(at)oulunkriisikeskus.fi



Muokattu viimeksi: 11.04.2019