Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Sovitut imagotiimin kokoontumiset:

Seuraava tapaaminen: 28.5. klo 14.00-16.00 etäkahvien merkeissä.  Uutta etäkahvitapaamista ei ole vielä syksylle sovittu.

VARES iltapäivää vietämme yhdessä ke 24.6. klo 11.30-16.00 Oulun torin rantamaisemassa Ilmoittaudu 12.6. mennessä tällä lomakkeella.   

 

Tiimin jäsenet:

Raija Lohilahti  Oulun ensi- ja turvakoti ry  oulunmieskaverit(at)oetk.fi

Marjo Kurunlahti  Vuolle Setlementti ry, marjo-kurunlahti(at)vuolleoulu.fi

Minna Lassila, minna.lassila(at)vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone(at)gmail.com

 Mäntykoti ry

Riikka Kesonen Punainen Risti, Oulun piiri riikka.kesonen(at)redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma(at)nuortenystavat.fi

Ebba Moilanen ebba.moilanen(at)nuortenystavat.fi , Riitta Alatalo, riitta.alatalo(at)nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, minna.ollanketo(at)keliakialiitto.fi

Anneli Nieminen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, anneli.nieminen(at)evl.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen(at)huoma.fi

Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry

Tuula Karvonen ODL, tuula.karvonen(at)odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis , lotta.pakanen(at)ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus,  maija.kylmaniemi(at)oulunkriisikeskus.fi

Oulun vastaanottokeskuksen tukiyhdistys ry, info(at)tukiyhdistys.fi

Paula Ylikulju, Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, paula.ylikulju(at)osmy.fi


Muokattu viimeksi: 02.06.2020