Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Tiimin jäsenet:

 

Timo Peltovuori Oulun ensi- ja turvakoti ry, timo.peltovuori@oetk.fi
Raija Lohilahti  oulunmieskaverit@oetk.fi

Paula Ylikulju Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, paula.ylikulju@osmy.fi

Tuija Lehtola Vuolle Setlementti ry, tuija.lehtola@vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Marjaleena Kyllönen Oulun Seudun Mäntykoti ry, marjaleena.kyllonen@mantykoti.fi

Riikka Kesonen Punainen Risti, Oulun piiri, riikka.kesonen@redcross.fi

Marja-Leena Kyllönen Oulun Seudun Mäntykoti ry, marjaleena.kyllonen@mantykoti.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma@nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo Nuorten Ystävät ry, riitta.alatalo@nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, pohjoissuomi@keliakialiitto.fi

Johanna Kerola Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, johanna.kerola@evl.fi

Pohjanmaan Partiolaiset

Hilkka Lahti Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry, hilkka.lahti@musili.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen@huoma.fi

Tanja Tanhua ODL, tanja.tanhua@odl.fi
Minna Ruokangas minna.ruokangas@odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis, lotta.pakanen@ok-sivis.fi


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Muokattu viimeksi: 16.11.2017