Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Seuraavat imagotiimin kokoontumiset: 27.2.  ja 10.4.2019 klo 9.00-11.00  Vuolle Nahkatehtaankatu 2, 2. krs

 

Tiimin jäsenet:

 

Timo Peltovuori Oulun ensi- ja turvakoti ry, timo.peltovuori@oetk.fi
Raija Lohilahti  oulunmieskaverit@oetk.fi

Paula Ylikulju Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, paula.ylikulju@osmy.fi

Virve Ahola Vuolle Setlementti ry, virve.ahola@vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone@gmail.com

Hanna-Leena Kauppinen Oulun Seudun Mäntykoti ry, hanna-leena.kauppinen@mantykoti.fi

Riikka Kesonen Punainen Risti, Oulun piiri, riikka.kesonen@redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma@nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo Nuorten Ystävät ry, riitta.alatalo@nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, pohjoissuomi@keliakialiitto.fi

Johanna Kerola Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, johanna.kerola@evl.fi

Pohjanmaan Partiolaiset

Hilkka Lahti Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry, hilkka.lahti@musili.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen@huoma.fi

Tanja Tanhua ODL, tanja.tanhua@odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis  lotta.pakanen@ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus  maija.kylmaniemi@oulunkriisikeskus.fi


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Muokattu viimeksi: 13.11.2018