Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Seuraava imagotiimin kokoontuminen:

Aika muuttuu ke 13.11. klo 9.00-11.00

 

Tiimin jäsenet:

Raija Lohilahti  Oulun ensi- ja turvakoti ry  oulunmieskaverit(at)oetk.fi

Pirjo Honkanen Vuolle Setlementti ry, pirjo.honkanen(at)vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone, ikaihmistenolohuone(at)gmail.com

Kristiina Kangas Punainen Risti, Oulun piiri, kristiina.kangas(at)redcross.fi

Lassi Kangasluoma Nuorten Ystävät ry, lassi.kangasluoma(at)nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo Nuorten Ystävät ry, riitta.alatalo(at)nuortenystavat.fi

Sanna Savolainen Nuorten Ystävät ry, , sanna.savolainen@nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo Keliakialiitto ry, Pohjois-Suomi, Minnaleena.ollanketo(at)keliakialiitto.fi

Anneli Nieminen Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä, anneli.nieminen@evl.fi

Terhi Kantanen Huoma ry terhi.kantanen(at)huoma.fi

Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry

Tuula Karvonen ODL, tuula.karvonen(at)odl.fi

Lotta Pakanen Opintokeskus Sivis , lotta.pakanen(at)ok-sivis.fi

Maija Kylmäniemi Oulun Kriisikeskus,  maija.kylmaniemi(at)oulunkriisikeskus.fi

Sanna Perälä Vuolle Setlementti ry ,sanna.perala@vuolleoulu.fi

Oulun vastaanottokeskuksen tukiyhdistys ry, info@tukiyhdistys.fi

Paula Ylikulju, Oulun Seudun Muistiyhdistys ry, paula.ylikulju@osmy.fi


Muokattu viimeksi: 16.09.2019