Imagotiimin tehtävänkuvaus

 

Imagotiimi toimii vapaaehtoistoiminnan  markkinointiin ja viestintään liittyvänä asiantuntijatyöryhmänä. Ideoi ja kehittää vapaaehtoistoiminnan näkyvyyttä ja saavutettavuutta parantavia keinoja ja toimintatapoja. Kehittää yritysyhteistyötä.

 

Tiimin jäsenet:

 

Timo Peltovuori  Oulun ensi- ja turvakoti ry  timo.peltovuori@oetk.fi
Raija Lohilahti  oulunmieskaverit@oetk.fi

Paula Ylikulju  Oulun Seudun Muistiyhdistys ry  paula.ylikulju@osmy.fi

Tuija Lehtola  Vuolle Setlementti ry  tuija.lehtola@vuolleoulu.fi

Hannele Huovinen Ikäihmisten olohuone   ikaihmistenolohuone@gmail.com

Pauliina Rasinkangas  Punainen Risti, Oulun piiri pauliina.rasinkangas@redcross.fi

Marja-Leena Kyllönen Oulun Seudun Mäntykoti ry marjaleena.kyllonen@mantykoti.fi

Lassi Kangasluoma  Nuorten Ystävät ry  lassi.kangasluoma@nuortenystavat.fi

Riitta Alatalo  Nuorten Ystävät ry  riitta.alatalo@nuortenystavat.fi

Minnaleena Ollanketo  Keliakialiitto ry  Pohjois-Suomi, pohjoissuomi@keliakialiitto.fi

Johanna Kerola Oulun ev.lut.seurakuntayhtymä  johanna.kerola@evl.fi

Pohjanmaan Partiolaiset

Hilkka Lahti Pohjois-Suomen munuais- ja maksayhdistys ry   hilkka.lahti@musili.fi

Maija Rusila Huoma ry  maija.rusila@huoma.fi

Tanja Tanhua ODL  tanja.tanhua@odl.fi
Minna Ruokangas minna.ruokangas@odl.fi


Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Muokattu viimeksi: 26.06.2017